çok çalışıyoruz, çok eğleniyoruz

Projelerimizi detaylı analizler ve planlar etrafında kuruyoruz

Etkinlik Öncesi ve Sonrası Planlama

plan
plan

Etkinlikler öncesi mutlaka işin planlamasını yapıyoruz. İş bölümü ve akışını etkinliğe olan zamanlamayı da dikkate alarak oluşturuyoruz.

Planlama içerisinde dijital medya kanalları, etkin sosyal medya yönetimi gibi adımları ayrıca konumlandırıyoruz. Etkinlik sonrası oluşturacağımız raporları da göz önünde bulundurarak ilk adımdan itibaren veri topluyoruz.

Zamanımızı Nasıl Yönetiyoruz?
25
Analiz
15
Planlama & İş Bölümü
20
Üretim & Hazırlık
40
Operasyon

Konsept Üretimi

Etkinliğin genel konseptini belirliyoruz Doğa ile iç-içe sıcacık bir etkinlik mi olsun – yoksa yeni bir dünyaya adım attığınız surreal bir evren mi oluşturalım? Bunlar bizi geceleri uyutmayan sorular.
Birinci Adım
Görsel Dili Netleştiriyoruz Etkinliğin tüm havasını, mottosunu, görsel dilini - hatta içeriğini bile etkileyecek olan bu adım bizim için yolculuğun en önemli kilometretaşı.
İkinci Adım
Kimliği Oluşturuyoruz Etkinliği temsil eden anahtar görselleri, logolar ve genel içerik kültürünün son şeklini betimliyoruz. Etkinliğin dokusu ve dolayısı ile içeriği burada ete kemiğe bürünmüş oluyor. Artık içerik oluşumunda kullanabileceğimiz haritamız hazır.
Üçüncü Adım
Hazırladığımız Bazı Konsept Öğeleri ve Örnekleri

İçerik Yönetimi

Etkinliğin ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz içerikleri planlıyoruz. Sponsorluklar nasıl bölümlendirilmeli? Peki sponsor firmaların bu yolculukta ki deneyimi ne olmalı? Etkinlik içerisinde VIP bölümler konumlandırılmalı mı? Bunların yönetimini ve alt kırılımlarını nasıl planlayalım?

Tüm bu sorulara planlama aşamasında ve etkinliği tasarladığımız yolculukta cevap veriyoruz. Sizin belirttiğiniz ihtiyaçları analiz ediyor, buna göre de etkinlik içerisinde ek bölümler ve içerikler tasarlıyoruz.

Sponsor Yolculuğu

Etkinliğin ihtiyaç duyabileceği sponsorluk paketlerinin belirlenmesi ve bunların efektif biçimde hayata geçirilmesini sağlıyoruz.

Sponsorlukların duyurulması ve yönetimini dijital altyapımız ile çevrimiçi yayınlıyor, tasarladığımız modüler sponsor ek paketlerini bu sayede bir "tık" ile sponsorların kullanımına açıyoruz.

Moderasyon ve Konuşmacılar

Temaya uygun, içerikten haberdar ve katılımcı portföyü ile uyumlu moderasyonun etkinliğin kilit taşlarından biri olarak görüyor, buna göre alternatifler üretiyoruz.

Misafir konuşmacılar etkinliğe uygun içerik sağlarken katılımcıların da ihtiyaçları olan rahatlamayı sunabilmeliler. Bu sebeple, yaptığımız analiz sonucu oluşan günlük programa esneklik sağlayacak olan konuşmacıları bu anlayışla belirliyoruz.

Break-Out Toplantılar

Gelen briefte işaret edilen konuların konumlandırılması bazen break-out toplantılar ile ayrılması gerekiyor. Doğru konunun doğru kitleye ulaştırılmasının sağlanacağından emin olmak istiyoruz...

...bu yüzden katılımcıların yolda kaybolmasını engelleyecek yönlendirme sistemleri ile, mobil aplikasyon uyarılar vasıtasıyla ve bizzat kendimiz yol göstericiler olarak bu dağılımın sağlıklı ve etkin hayata geçmesinden emin oluyoruz.

Etkinlik Öncesi Hizmetler

Katılımcı portföyünün ihtiyaç duyabileceği etkinlik günü ve öncesi konaklama, kayıt ve transfer işlemleri yine bizim tarafımızdan planlanıyor ve hayata geçiriliyor.

Etkinlik alanında toplanan katılımcıların etkinlik öncesi yüzlerinde tebessüm ile güne başlamalarını sağlayacak ön hazırlık ve hizmet safası uzmanlık alanlarımızdan biri.

VIP İçerik Yönetimi

Sponsorluk paketleri ile bağlantılı olarak etkinliğe özel oluşturduğumuz bölümlerin ve toplantıların yönetimini yapıyoruz.

Sabah kahvaltısında basın ile birlikte keyifli zaman geçiren bir CEO'nun mutluluğunun gün içinde yer alan tüm oturumlara yayılması önceliklerimizin arasında yer alıyor.

Workshop & Aktiviteler

Doğru konumlandırılmış bir workshop'un gala yemeğine kadar uzanan keyifli bir süreci yarattığını asla unutmayarak workshoplar planlıyor, tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz. Tecrübe her zaman teorik bilgiyi alt edecektir!

Dolu dolu geçen bir günün katılımcıları yormasına izin vermiyoruz, toplantı aralarında konumlandırdığımız aktiviteleri tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz.

Kreatif Yolculuk

Etkinliğin mottosu, anahtar görseli ve görsel dili, sahne ve dekor ürünlerinin tasarımları kreatif ekibimiz tarafından hazırlanıyor.

Yine bizim yönetimimizde olacak şekilde etkinliğe ait görsel prodüksiyonlar, açılış gösterileri gibi multimedya deneyimlerini de etkinliğin bir parçası olarak konumlandırıyoruz.

Kreatif Yolculuğumuzdan Bir Kesit

Etkinlik Yönetimi

Tüm bu hazırlıkların meyve verdiği etkinlik günü geldiğinde ise operasyon ekibimiz etkinlik ile ilgili aksiyon alıyor.

Misafirlerin havaalanında karşılanmasından, transfer araçları ile etkinlik alanına hareketlerine kadar tüm detaylar koordine ediliyor. Etkinlikte kayıt ve kahvaltı ile başlayan yolculuğun tüm adımları ekibimizin kontrolü altında devam ediyor. Gün sonu kapanışı, gala ve kokteyllerin bitimi itibari ile yorgun ama mutlu bir şekilde raporlarımızı oluşturmak üzere üsse geri dönüyoruz.

Lojistik Hazırlık
Dekor & Branding
Teknik & Reji Yönetimi
Ulaşım & Transfer
Kayıt & Konaklama
Operasyon

…ve Tabii Ki Raporlama

Etkinliğin Fotoğrafını Çekiyoruz

İlk planlama adımı itibari ile oluşturduğumuz verileri müşterilerimizin lead oluşturma ya da genel değerlendirme yapabilmesi için derliyoruz.

Sosyal medya’dan alınan geri dönüşler, değerlendirmeye katılan misafirler ve gün içi aksiyonları bir bütün halinde değerlendiriyoruz. Bizim için bir etkinlik aslında hiç bitmiyor, bir sonraki etkinliğin planlanması bir önceki etkinlik sonu raporlarımızın ışığında yapılıyor.

Katılımcı Listesi ve Değerlendirme Form Sonuçları

Katılımcıların etkinlik kayıt listeleri ve etkinlik esnasında alınan tüm değerlendirme yorumları tarafımızdan kayıt altına alınıyor. Etkinlik bitiminde bu raporları size sunuyoruz.

Etkinliğe Ait Görsel Doneler

Etkinlik süresince görsel tüm dokümantasyonları kayıt altına alıyoruz. Aktivite fotoğraflarından etkinliğin video kayıtlarına kadar tümünü bulut altyapısı ile sizlerle paylaşıyoruz.

Katılımcı Yolculuğu

Katılımcıların etkinlik süresince fuaye ve break out salonlarında etkileşimini özel kiosk ve aplikasyonların kullanılması durumunda raporluyor, size sunuyoruz.

Dijital Medya Etkileşimi

Etkinlik planı doğrultusunda hazırladığımız dijital ve sosyal medya planını harekete geçiriyoruz. Etkinlik esnasında sosyal medya kullanımına göre çekilişlerden her bir sosyal medya kanalının etkileşim performansına kadar tüm bu süreci size raporluyoruz.